WYCIECZKA DO KRAKOWA

W dniach 12 - 14 maja 2010 r. uczniowie naszej szkoły udali się na wycieczkę do Krakowa. .

Podróż była długa, ale nasza pani pilot opowiadała nam po drodze o miejscach, które mijaliśmy.
Potem w drodze powrotnej do ośrodka były różne konkursy dotyczące miejsc, które zobaczyliśmy.

Zanim dojechaliśmy, już pierwszego dnia zwiedziliśmy Jasną Górę w Częstochowie i byliśmy na Pustyni Błędowskiej.
Następnie pojechaliśmy na obiadokolację i zakwaterować się w naszym ośrodku.
Nazajutrz po śniadaniu pojechaliśmy zwiedzać Kraków i jego zabytki, m. in. Wawel, Stary Rynek i Kościół Mariacki.
W ostatnim dniu naszej wycieczki zwiedziliśmy Kopalnię Soli w Wieliczce.
Wszyscy mogli kupić sobie pamiątki z tej wyprawy, ale nasze wrażenia są bezcenne.

Opiekunowie: J. Majer, H. Szymczak, M. Kubis